:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nasze wakacje
PostWysłany: 03 Lip 2010 18:56 

Dołączenie: 01 Gru 2008 18:20
Może zamiast się uczyć i narzekać na nasze warunki pracy i płacy (chociaż jest na co narzekać :o ) może pomyślimy o wakacjach. Ja mam urlop od połowy lipca i nie mam pomysłu jak go spędzić.
Chciało by się gdzieś pojechać po całorocznej ciężkiej pracy, ale gdzie za niewielkie pieniądze?
W Polsce pogoda nie do przywidzenia, dalej drogo, chociaż znajomi twierdzą, że ceny są porównywalne.
Ja polecam Słowację, nie jest drogo, chociaż byłam przed wprowadzeniem euro, to może teraz już się zmieniło. W każdym razie, wszystko blisko: jeziora, baseny termalne z gorącą wręcz wodą, góry, jaskinie, ogólnie fajnie.

Gdzie spędzacie urlop???????

Temat postu: Re: Nasze wakacje
PostWysłany: 18 Lip 2010 17:06 

Dołączenie: 29 Cze 2010 12:04
polecam Muszynę, mozliwość niedrogich noclegów, z dzieciakami jest gdzie pójść, góry , rzeka, basen, Krynica niedaleko i dobre połączenia autobusowe, w dodatku wystraszeni powodzią turyści porezygnowali z noclegów, więc nie ma tłumów, a i potargować się łatwiej o cenę pokoju.
spędziłam tam prawie tydzień z dziećmi, pojechaliśmy w ciemno i bez problemów znaleźlismy noclegi, w dodatku na miejscu moglismy sprawdzić warunki mieszkaniowe.

PostWysłany: 18 Lip 2010 21:03 

Dołączenie: 04 Sty 2009 19:17
ja sie wybieram za miesiac do Wetliny. moze ktos ostatnio byl i moze cos podpowiedziec?

PostWysłany: 14 Sie 2014 16:37 

Dołączenie: 13 Mar 2014 16:44
Wetlina najlepsza jest w tym tygodniu. Jest tam ciekawy festiwal "Rozsypaniec". Bieszczady są cudowne. Muszyna jest urokliwa. Najczęściej szukam noclegu w Złockiem, lub Szczawniku http://www.zamiasto.com.pl/ciekawe-miejsca/szukaj.php?slowo=muszyna&wojewodztwo=&kategoria=wybierz&wyslane=tak. Cała okolica to dziesiątki cerkwi łemkowskich. Wspaniałe miejsce na rowerowe wycieczki, chodzenie po górach, ekstremalne spływy Popradem, czy wycieczki na Słowację do tamtejszych basenów termalnych.

PostWysłany: 22 Sie 2016 12:23 

Dołączenie: 17 Sie 2016 10:47
Ja w tym roku byłam na Mazurach, polecam :D

PostWysłany: 13 Lip 2017 06:21 

Dołączenie: 29 Lip 2015 09:30
Ja w tym roku równiez byłam na Mazurach :) Wybraliśmy się do miejscowości Ruciane Nida. Miło to wspominam. Cudowne krajobrazy, nie ma tam tak wielu turystów tak wiec mozna spokojnie wypoczywać ( czego tak naprawdę mi brakowało - w pracy ostatnio mam sporo stresu).

Dodatkowo hotel w jakim wypoczywaliśmy stanął na wysokości zadania. Niby tylko te 3* . Jednak standard o wiele, wiele wyższy. WWW.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość