:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: praca za granicą
PostWysłany: 16 Mar 2014 19:48 

Dołączenie: 13 Mar 2014 16:44
bez znajomości języka będzie Ci bardzo ciezko

PostWysłany: 20 Maj 2014 09:48 

Dołączenie: 19 Maj 2014 11:58
Witam,

reprezentuje agencję pracy, która poszukuje pielęgniarki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego (A2) do pracy w domach opieki w Niemczech.

Gwarantujemy:
- wysokie zarobki
- pomoc w nostryfikacji dyplomu oraz przez cały okres zatrudnienia
- pracę stałą (2,5 roku), na pełen etat (170godz/msc), niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- pracę w towarzystwie polskich pielęgniarek, które już wyjechały do Niemiec dzięki naszej agencji.
- bezpłatny kurs języka niemieckiego + bezpłatne bilety komunikacyjne, żeby na kurs dojechać
- przez pierwsze miesiące bezpłatne zakwaterowanie

Zapraszam do kontaktu: mateusz.matusiak@humanpro.pl +48606475547 i do odwiedzenia naszej strony www.humanpro.pl

PostWysłany: 22 Lip 2014 18:52 

Dołączenie: 14 Lip 2014 20:28
Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was wie może coś o nostryfikacji zawodu położnej do pracy w Australii?
Słyszałam, że trzeba zdawać jakiś egzamin językowy ale też nie wiem dokładnie gdzie..
Ewentualnie słyszała coś o pracy w Australii, jak wygląda itp.
Byłabym wdzięczna za udzielenie mi jakiegokolwiek info na ten temat. ;)

PostWysłany: 24 Lip 2014 07:47 

Dołączenie: 23 Lip 2014 07:50
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PANIE W WIEKU OD 25 DO 65 LAT, CHCĄCE PODJĄĆ SIĘ PRACY W CHARAKTERZE OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH.
Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. Uważamy, że najważniejsza jest długotrwała, owocna dla obu stron współpraca, dlatego dla naszych Opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę:
• Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
• Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
• Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
• Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
• Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
• Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
• Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
• Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
• Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;
Wymagamy od Ciebie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Uwierz w Siebie! Znasz język lepiej niż Ci się wydaje, pozwól to potwierdzić naszemu Doradcy!
Kontakt:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 533-304-741, Tel. (22) 433 62 12,
e-mail:magdalena.borowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

PostWysłany: 17 Sie 2014 20:59 

Dołączenie: 15 Sie 2014 16:49
agencję, może związki zawodowe lub jakieś stowarzyszenie?
Na zachodzie nie ma czarowania. Jest szpital, masz pracować. To nie Polska, gdzie dyżurujesz. Mam kilku znajomych co siedzą w Karolińskiej i Monachium. Nikt nikomu nie pomaga. W Niemczech raczej wstydzą się za Polaków. To dziwne ale jesteśmy chyba jedyną nacją która za granica zapomina o swoich korzeniach.

PostWysłany: 09 Kwi 2015 10:56 

Dołączenie: 09 Mar 2015 12:12
To zależy od ludzi. W Niemczech czy UK może zapominają, ale nie w USA. Miałam okazję być tam kilka razy na zaproszenie rodziny. pokrywali koszty pobytu i przylotu. Ludzie wspaniali i niesamowici, którzy podczas rozmów o Polsce płakali, ponieważ musieli wyjechać przez komunę. Albo nie mogli po prostu wrócić.

Najgorsze jest to obecne pokolenie, ponieważ jest po prostu wynarodowione. Tak jak Kuźniar, wstydzi się Polski i naszego narodu.

PostWysłany: 29 Cze 2015 09:08 

Dołączenie: 27 Lis 2014 11:59
Witam wszystkich!:)

Ja mam namiary na pracę w Niemczech jako pielęgniarka, głównie jest to Hamburg, ale inne miejscowości również są możliwe. Co prawda język niemiecki jest wymagany, ponieważ pracodawca kontaktuje się z kandydatami, ale może Panie z pierwszego postu już go podszkoliły? ;)

Mój mail: j.kiluk@irkl.pl
Telefon: 535 995 195

PostWysłany: 01 Maj 2016 18:49 

Dołączenie: 13 Sie 2015 10:55
Czy polecacie pracę w Anglii?

PostWysłany: 13 Lip 2017 06:18 

Dołączenie: 29 Lip 2015 09:30
Doradzicie jakiś dobry kurs języka angielskiego ? Mianowicie zastanawiam się nad pracą w Uk. Jednak z moim językiem jest ciężko.Miałam go w szkole oczywiście, jednak rpzez tyle lat go nie używałam,że moje rozumienie jest na poziomie podstawowym ( i praktycznie nie jestem w stanie mówić).

A z tego co jednak wiem to za granicą trzeba język mieć....

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość