:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: koleżeński bank pytań-annaBarbara
PostWysłany: 15 Lis 2009 21:28 

Dołączenie: 01 Gru 2008 18:20
Zapraszamy do koleżeńskiego banku pytań ;)

PostWysłany: 20 Lis 2009 17:27 

Dołączenie: 20 Lis 2009 17:15
Hej .Czy pisal ktos moze na taki temat Model pielegnowania D.Orem w opiece nad pacjentem z zaburzeniami psychicznymi <bo nigdzie taKIEGO EMATU NIE MOGE ZNALESC??????????????????

PostWysłany: 25 Lis 2009 18:25 

Dołączenie: 25 Lis 2009 17:47
gdzie mogę znależć jakieś pytania ze specjalizacji pediatrycznej ? przeglądam różne strony ale na nic nie natrafilam :(

PostWysłany: 09 Gru 2009 16:17 

Dołączenie: 21 Lis 2009 19:55
witam,niedawno się tu znalazłam,bardzo fajna strona,na wiosnę zdaję państwowy z ratunkowej,boje sie ale trzeba poczytać i może jakoś poleci,pozdrowienia i wesołych Swiąt dla wszystkich koleżanek.

joas66

PostWysłany: 09 Gru 2009 19:36 

Dołączenie: 16 Wrz 2009 15:44
Justina21 napisał(a):
Hej .Czy pisal ktos moze na taki temat Model pielegnowania D.Orem w opiece nad pacjentem z zaburzeniami psychicznymi <bo nigdzie taKIEGO EMATU NIE MOGE ZNALESC??????????????????

I nie znajdziesz! Tylko szanowna Pani H. Peplau napisała coś na ten temat.książka pod red. Krupka- Matuszczyk i wiesz wszystko na ten temat! Pozdrawiam serdecznie pielęgniarki psychiatryczne!

PostWysłany: 09 Sty 2010 22:11 

Dołączenie: 19 Wrz 2009 15:30
czy pamietacie pytania z sesji jesiennej z opieki długoterminowej 2009 ,bardzo proszę o zamieszczenie :P zdajemy jesienią 2010

Ostatnio edytowany przez masterek, 09 Sty 2010 22:16, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: 09 Sty 2010 22:14 

Dołączenie: 19 Wrz 2009 15:30
witam może ktos pamieta pytania zsesji jesiennej 2009 z opieki długoterminowej,prosze o zamieszczenie tego co pamiętacie :)

PostWysłany: 24 Sty 2010 13:05 

Dołączenie: 24 Sty 2010 12:29
Mam już za sobą egzamin ze specjalizacji i bardzo, ale to bardzo współczuję tym, którzy mają to przed sobą! Najgorsze jest to, że pytania niewiele mają wspólnego z potrzebną nam wiedzą. Np. (w mojej dziedzinie OIOM) jedno z pytań brzmiało: Kiedy siateczka sarkoplazmatyczna uwalnia wapń? Prawda, że bez znajomości odpowiedzi na to pytanie, nie dam sobie rady przy łóżku chorego? :-))) Jakaś paranoja! Na marginesie dodam, ze zdałam egzamin za pierwszym razem i drugi raz takiego koszmaru chyba bym nie zafundowała sobie. Powodzenia wszystkim, którzy bedą zdawali tem egzamin!!!

PostWysłany: 24 Sty 2010 19:46 

Dołączenie: 22 Lip 2009 16:18
wiolaOIOM napisał(a):
Mam już za sobą egzamin ze specjalizacji i bardzo, ale to bardzo współczuję tym, którzy mają to przed sobą! Najgorsze jest to, że pytania niewiele mają wspólnego z potrzebną nam wiedzą. Np. (w mojej dziedzinie OIOM) jedno z pytań brzmiało: Kiedy siateczka sarkoplazmatyczna uwalnia wapń? Prawda, że bez znajomości odpowiedzi na to pytanie, nie dam sobie rady przy łóżku chorego? :-))) Jakaś paranoja! Na marginesie dodam, ze zdałam egzamin za pierwszym razem i drugi raz takiego koszmaru chyba bym nie zafundowała sobie. Powodzenia wszystkim, którzy bedą zdawali tem egzamin!!!

Witam!
Dziewczyny na stronie CKPPIP są już zadania sesji egzaminacyjnej jesieni 2009r. :D

PostWysłany: 07 Lut 2010 13:28 

Dołączenie: 07 Lut 2010 13:25
wie ktos gdzie mozna zrobic kurs na pielegniarke srodowiskowa....?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości