:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1. To jest wyłącznie forum pielęgniarek i położnych.
2. Wyłączną odpowiedzialność za treść wypowiedzi ponosi jej autor.
3. Treść wypowiedzi nie może naruszać przepisów prawa.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kontrakty
PostWysłany: 06 Gru 2013 06:47 

Dołączenie: 04 Gru 2013 21:29
Witam.Od dwóch lat pracuję na kontrakcie w szpitalu. Chciałabym się zorientować jakie są stawki w innych miastach pielęgniarek na kontrakcie , czy macie zakontraktowany urlop i ogólnie czy jesteście zadowolone z takiej formy umowy ?

Temat postu: Re: Kontrakty
PostWysłany: 11 Gru 2013 07:19 

Dołączenie: 07 Maj 2009 14:04
Witaj
Aladyna
Może zanim zechcesz się czegoś dowiedzieć :) napisz coś o sobie i o tym jak ty pracujesz na kontrakcie :)

Ja pracuje na etacie ;) , więc nic Ci z własnego "podwórka" nie podam, ale temat KONTRAKTÓW śledzę i wszędzie gdziem mogę, to tematykę zgłębiam i staram się dowiadywać (i nie chodzi tylko o stawki zł/h, ale o całą otoczkę i formułowanie umów i ich realizację)

Generalnie osoby, z którymi miałem przyjemność osobiście rozmawiać, nie były zbyt skore do zwierzeń :?
czyli chyba tak "różowo" nie jest :?:
co do stawek to z moich dociekań mieszczą się w Polsce od 20-25 PLN/h (pewnie niektórzy zaraz napiszą, że mają mniej :lol: , a inni że mają więcej :roll: - ale cóż kontrakt to kontrakt sam sobie negocjujesz stawkę)

co do innych zapisów w kontakcie
to ja osobiście nie spotkałem pielęgniarki/położnej, która by miała zapisane coś więcej niż:
- stawkę za godzinę
- ilość godzin pracy w miesiącu

ale nie wykluczam, że tak nie ma
:idea: wszystko jest do wynegocjowania, tylko trzeba wiedzieć co się chce, mieć silną wolę, umiejętności, i przede wszystkim CHCIEĆ - bo jak niektórych słucham to :cry: :roll: ręce opadają, najlepiej zrobić coś za nich i to jeszcze żeby mieli dobrze, bo inaczej to cię jeszcze op.... i będą mieć pretensję

a tak moim zdaniem to stawka za godzinę powinna zaczynać się od 35-38 PLN/h (i być różna w zależności od charakteru pracy - oddziału itp.)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość