:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1. To jest wyłącznie forum pielęgniarek i położnych.
2. Wyłączną odpowiedzialność za treść wypowiedzi ponosi jej autor.
3. Treść wypowiedzi nie może naruszać przepisów prawa.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: mobing w pracy
PostWysłany: 07 Lip 2009 00:46 

Dołączenie: 06 Lip 2009 21:41
Sprawę wyjatkowego poszanowania mnie w pracy zgłaszałam ale zachowanie lekarza nie zmieniało się. Pan lekarz otrzymał naganę na wniosek ordynatora do dyrekcji ale jakże by inaczej to był dopiero początek a nie koniec . Po około miesiącu od tego wydarzenia koleżanka zastępująca koordynującą rozpisała mnie do asysty w czasie zabiegów na sali ginekologicznych zabiegów gdzie miał znieczulać ów pan lekarz. Postanowiłam sprostać tej niekomfortowej sytuacji ale lekarz nie życzył sobie mojej obecności. Wszyscy na mnie patrzli. To było upokarzjące.Byłam w pełni przygotowana do pracy! Po około dwóch tygodniach tym razem odgórnie oświadczono że zespół lekarzy wnosi o zmianę pracy dla mnie.O ironio w marcu ukończyłam kurs 6 m-cy z anestezjologii i w czerwcu studia magisterskie ;Chcę obiektywnej oceny mojej pracy. Jak zacząć działać?Mam poparcie u kilku odważnych koleżanek . :(

Ostatnio edytowany przez gosia_nurse 14 Lip 2010 21:26, edytowano w sumie 5 razy

Temat postu: Re: mobing w pracy
PostWysłany: 28 Paź 2009 20:19 

Dołączenie: 24 Paź 2009 21:48
Ty pewnie pracujesz w WSzS w Radomiu! ;) ;)

PostWysłany: 29 Paź 2009 19:16 

Dołączenie: 15 Paź 2009 22:04
wspólczuję ci ogromnie ,nie poddawaj się nie macie związków zawodowych u siebie.mogę ci jedynie poradzic ze za kazdym razem jak bedziesz miec taka nieprzyjemna konfrontacje to pisz notatke słuzbowa ,bo bez papierka nic nie załatwisz,a jak przyjdzie co do czego to nikt za toba nie stanie, moze w izbach macie prawnika,lekarze zawsze trzymaja razem ,a pielęgniarki różnie.

PostWysłany: 03 Lis 2009 12:29 

Dołączenie: 27 Paź 2009 21:07
Witam, a ja proponuję rzuć ta robotę, z takimi kwalifikacjami znajdziesz coś na pewno!nie warto szarpać się, szkoda zdrowia!

PostWysłany: 27 Maj 2010 04:01 

Dołączenie: 11 Mar 2010 18:19
mobing, hm trzeba się strzec przed tymi lekarzami którzy lubią służące nie tylko na odcinku, :( same też musimy miec odwagę stanąć wobec lekarskich manier

PostWysłany: 28 Maj 2010 18:15 

Dołączenie: 07 Maj 2009 14:04
bozenamtb napisał(a):
Witam, a ja proponuję rzuć ta robotę, z takimi kwalifikacjami znajdziesz coś na pewno!nie warto szarpać się, szkoda zdrowia!

Witam
Zgadzam się, jeżeli możesz to zmień pracę, tym bardziej, że Twój zespół nie jest za Tobą (koordynująca???? :twisted: )
Praca powinna być dla ludzi, a nie ludzie do ...roboty

Powodzenia. ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość