:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1. To jest wyłącznie forum pielęgniarek i położnych.
2. Wyłączną odpowiedzialność za treść wypowiedzi ponosi jej autor.
3. Treść wypowiedzi nie może naruszać przepisów prawa.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: pielęgniarka na kontrakcie
PostWysłany: 01 Lut 2010 18:21 

Dołączenie: 25 Kwi 2009 13:30
Poszukuję pielęgniarek które pracują na kontrakcje w szpitalu ew. w przychodzi.chciałabym porozmawiać może nie tyle o pieniądzach ale o warunkach jakie zawiera kontrakt.pracuję na bloku oper. i zaczyna się u nas mówić żebysmy przeszły na kontrakty.chcę zobaczyć jak to się ma u koleżanek po fachu. czekan na meila aga_zg1974@gazeta.pl ew. GG 4340670

Temat postu: Re: pielęgniarka na kontrakcie
PostWysłany: 03 Lut 2010 17:30 

czy zadna z was nie jest na kontrakcie???

PostWysłany: 03 Lut 2010 17:46 

Dołączenie: 28 Mar 2009 21:40
unas sa dziwczyny na kontraktach i właśnie blok jako pierwsze się zdecydowały ale trudno cokolwiek mówić za kogos wiemtylko tyle że pracuja min 180 godzin urlop wg poprozumienia od 10 do 21 dni zleży jak sie która dogadała ,a stawka tajemnica ale sa zadowolone.

PostWysłany: 04 Lut 2010 15:50 

czyli mam rozumiec ze kazda indywidualnie sie dogadywala z dyrektorem??

PostWysłany: 05 Lut 2010 15:38 

Dołączenie: 28 Mar 2009 21:40
Kontrakt to twoja indywidualna umowa z pracodawcą ,przynajmniej te które pierwszy raz decydowały sie na nie rozmawiały osobiście co do warunków umowy .

PostWysłany: 20 Lut 2010 21:48 

Dołączenie: 20 Lut 2010 21:35
ja pracuję na kontrakcie i niestety nie mam urlopu od 2 lat ,14 dyż to minimum ,jakie trzeba wypracować a jeżeli chcesz iść na urlop to automatycznie nie dyżurujesz, nie mamy minimalnej płacy np na ZUS, nie mamy żadnych praw pracowniczych,związki zaw nie interesują się pielęgniarkami na kontrakcie. Przynajmniej tak jest w Gryficach ,gdzie pracuję .Można przejść na umowę ,ale zarobki są żenujące .

PostWysłany: 20 Lut 2010 21:51 

Dołączenie: 20 Lut 2010 21:35
cd zarobki dużo niższe niż mają dziewczyny na etacie , z podobnym stażem pracy. :(

PostWysłany: 23 Lut 2010 17:00 

Dołączenie: 23 Lut 2010 16:54
jestem od stycznia na kontrakcie w szpitalu , wynagrodzenie jak na realia naszego kraju mam super , urlopu nie posiadam lecz mam w roku do wykorzystania 30 dni wolnych. Wszystko więc zależy od negocjacji z dyrekcją danej placówki co do warunków kontraktu.

PostWysłany: 01 Mar 2010 12:21 

Dołączenie: 01 Mar 2010 12:15
pracuje na kontrakcie od roku na poczatku bylam zadowolona ale niestety trafilam na nieuczciwego pracodawce anexem do umowy po kilku miesiacach obnizyl nam stawki, zastraszal rozwiazaniem umowy moja godzina pracy to 16zl mam jeszcze tzw. stala kwote w wysokosci 1000zl pracuje ok 300h w miesiacu lub wiecej jezeli w naszym kraju ma tak wygladac praca na kontrakcie to dziekuje, chcialabym porozmawiac z jakimis dziewczynami ktore naprawde sa zadowolone

PostWysłany: 28 Mar 2010 19:14 

Dołączenie: 28 Mar 2010 15:29
Pracuję w dużym wieloprofilowym szpitalu, na kontrakcie od 5 lat. Stawka z jaką zaczynałem to 20zł/h. Obecnie 35zł za godzinę z umową lojalnościową, i płatnym 26-cio dniowym zabezpieczeniem pielęgniarskim.
Kontrahent wymaga ubezpieczenia OC od czynów niedozwolonych na kwotę 100tys. euro, a minimalna ilość godzin do wypracowania to 180h w miesiącu. Dopuszczalne są maksymalnie 4 dyżury dobowe w miesiącu, z wyjątkiem pracy w 2 oddziałach jednocześnie. Ja pracuję w OAiIT, więc rozliczam OIT i Anestezję jako 2 oddziały. Pracuję tylko w systemie dobowym po 10 dyżurów dobowych, więc doba (dzień na OIT, noc na bloku lub odwrotnie) i 2 dni wolne.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości