:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1. To jest wyłącznie forum pielęgniarek i położnych.
2. Wyłączną odpowiedzialność za treść wypowiedzi ponosi jej autor.
3. Treść wypowiedzi nie może naruszać przepisów prawa.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Prać czy nie prać?
PostWysłany: 23 Mar 2009 23:19 

Dołączenie: 06 Gru 2008 14:57
Szpitalne ciuchy w domu prać czy nie prać? No właśnie kolejna nienormalna normalność! Gdy chce się ładnie wyglądać to trzeba sobie ubranka kupić, albo przerobić i prać w domu - bo inaczej zaginą albo się zeszmacą. I tak brudne różnym szpitalnym brudem ciuchy, albo jak kto woli - materiał zakaźny - kręcą się w tej samej pralce co ubranka dzieci. A może to ja mam coś z głową? :roll: nie tak!
Ale Wy też tak macie :lol: !

Temat postu: Re: Prać czy nie prać?
PostWysłany: 25 Mar 2009 15:55 

Dołączenie: 06 Mar 2009 15:40
Stanowczo uważam, że ubrań z pracy nie powinno się prać w domu :!:
Tak uważam i piorę w domu :o
Nawet mogę dać do pralni szpitalnej, ale muszą to być same szmaty, bo mundurki zakupione za wielkie zarobione pieniądze po takim praniu są na zawsze naznaczone pralnią :o

PostWysłany: 26 Mar 2009 02:24 

Dołączenie: 02 Sty 2009 19:47
zdecydowanie nie prać w domu! ale piorę, bo nie mam innej możliwości. Powiem wiecej: personel domu pomocy, w którym pracuję, (a konkretnie pomoce pielęgniarskie) przyjeżdża w mundurku do pracy i w mundurku nierzadko zdrowo ufajdanym z pracy wyjeżdża. Wsiada do samochodu i zanosi resztki kupy na nogawkach do domu. Tam podobno natychmiast po przekroczeniu progu domu mundurek zdejmuje i wrzuca go do pralki z dziecięcymi ciuszkami. Pielęgniarki raczej zmieniają, ale zastanawiem sie czy dlatego, ze wyniosły to ze szkoły czy dlatego, że daleko mieszkają, albo pedzą do drugiego miejsca zatrudnienia. Chodzenie po ulicy w roboczych ciuchach, wszystko jedno czy to pracowników ochrony zdrowia czy malarzy pokojowych jest tutaj na porządku dziennym.

PostWysłany: 29 Lip 2010 19:27 

Dołączenie: 25 Sie 2009 08:42
Ja prałam przez 15 lat, ale gdy moja córka w wieku 6 lat zaczęła chorować ( dusznośc , zmiany skorne) pojechalam po znajomości do dr. Wasicionka do Wrocławia- ten mnie uświadomił o antybiotykoterapii, posiewach, antybiotykach stosowanych bez badań i ograniczeń przez pediatrów, nieudolności i prostactwie innych lekarzy w stosowaniu tego, co książka pisze.....
Dzisiaj moja córka ma 23 lata, jest śliczną dziewczyną, nie choruje, studiuje, pracuje- kocham ją bardzo ( moze jak każda matka) i śladu nie ma po duszności , alergii , gorączkach).
Apel do rodziców- nie opierajcie się tylko na opinii swojego lekarza( obecnie POZ) , konsultujcie się z innymi i szukajcie innych dróg leczenia nawet niekonwencjonalnego. Pozdrawiam. Lekarze wbrew opinii obiegowej nie sa wyrocznią, guru, panami życia- weźcie sobie to do serca.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość