:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Forum dla Koleżanek i Kolegów z wyższym wykształceniem zawodowym. Jest nas już spora grupa. Zapraszamy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Witam serdecznie!
PostWysłany: 14 Gru 2010 15:43 

Dołączenie: 26 Mar 2010 14:00
Pozdrawiam wszystkich magistrów pielęgniarstwa!
Ja mam 27 lat pracy i obroniłam się w lipcu tego roku. Nie było łatwo, studia magisterskie to zupełnie inna bajka , niż licencjackie. Ale jestem z siebie dumna, udało się i warto było. Teraz wiem, że zdobycie tytułu magistra powinnam już dawno zrobić, teraz jest zupełnie inaczej, lepiej . Chociaż pensja wzrosła nieznacznie, ale pewność siebie bardzo! Piszcze dziewczyny i piszcie chłopaki, u nas było % na roku wśród 160 osób.

Temat postu: Re: Witam serdecznie!
PostWysłany: 15 Gru 2010 20:08 

Dołączenie: 09 Maj 2009 17:45
Cześć :) Serdecznie gratuluję zdobycia tytułu :D Doceniam wytrwałość w podnoszeniu kwalifikacji i życzę sukcesów zawodowych ;) Ja zdobyłam ten tytuł w lipcu zeszłego roku :D Satysfakcja ogromna :mrgreen: (większa niż zakupy z MasterCard :lol: ). Tym bardziej, że koleżanki w oddziale nic nie wiedziały i przeżyły szok jak pokazałam papierek ;) (dla tego efektu warto było się trochę pomęczyć i trzymać język za zębami :twisted: ). Tak trzymaj, pozdrawiam serdecznie i najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt, pa ;)

PostWysłany: 17 Gru 2010 19:17 

Dołączenie: 09 Maj 2009 20:50
Ja mojego mgr zawdzięczam moim koleżankom, szczególnie jednej- to one namówiły mnie na licencjat, potem mi nie odpuściły póki nie złożyłam papierów na magisterkę- złożyłam papiery właściwie tylko dlatego aby dały mi spokój :evil: , no i co z tego wynikło- dziś jestem magistrem. :lol: Co dały mi studia ? - zmienił się mój sposób patrzenia na wiele spraw, inne sprawy są ważnie, to czym kiedyś bym się pielkiła i gorączkowała, dziś nie ma znaczenia.......... , inaczej planuje opiekę nad pacjentem, inaczej rozwiązuje problemy. Czas magisterki to nie tylko nauka, to rozmowy w kuluarch, spotkania i znajomości które trwają do dziś - to był fajny czas (pomijając oczywiście sesje- sesje też miały swój urok patrząc na nie z perspektywy czasu)- jak pogodziłam pracę, dom, studia nie wiem do dziś - dało się (dojeżdzałam 200 km w jedną stronę) DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ MOIM KOLEŻANKOM- one temu winne :D

PostWysłany: 19 Gru 2010 17:13 

Dołączenie: 09 Maj 2009 17:45
ASIAH - fajny tekścik :D Pozdrówka :D

PostWysłany: 19 Gru 2010 18:35 

Dołączenie: 12 Gru 2010 11:01
Tym bardziej, że koleżanki w oddziale nic nie wiedziały i przeżyły szok jak pokazałam papierek
Jolpod- jak Ty to zrobiłaś- podziwiam Cię i gratuluje wytrwałości, ja też bym przeżyła szok. :roll:
Moja magisterka to jeszcze 5 letnie studia w systemie dziennym- kończyłam w 1988r, będąc panienką, bez zobowiązań- "prowadziłam prawdziwe życie studenckie"- ale jako oddziałowa, a teraz przełożona, namawiam, i wysyłam dziewczyny na studia, specjalizacje, kursy (trochę oddelegowania, trochę urlopu szkoleniowego- resztę muszą dać dziewczyny............... :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość