:: Niezależne Forum Pielęgniarek i Położnych ::

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Forum dla Koleżanek i Kolegów z wyższym wykształceniem zawodowym. Jest nas już spora grupa. Zapraszamy.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Egzamin wstępny na mgr
PostWysłany: 29 Cze 2015 16:02 

Dołączenie: 19 Cze 2015 21:00
Hej.
W tym roku wybieram się na magistra pielęgniarstwa do Gdańska (gumed). Jest egzamin wstępny. Chciałabym dowiedzieć się czy pytania powtarzają się z lat ubiegłych. Jeśli tak, prosiłabym o przesłanie ich na email : alkaliczna@vp.pl Chciałabym wiedzieć co mniej więcej się mogę spodziewać.
Bardzo dziękuje.

Temat postu: Re: Egzamin wstępny na mgr
PostWysłany: 03 Lip 2015 07:12 

Dołączenie: 21 Cze 2015 16:34
Również wybieram się w tym roku na studia magisterskie do Gdańska. Zastanawiam się jedynie czy uda mi się pogodzić pracę na zmiany ze studiami dziennymi. Czy ktoś z Was uczęszczał na studia magisterskie dzienne jednocześnie pracując? czy raczej nie ma szans i lepiej iść na studia zaoczne?

PostWysłany: 03 Lip 2015 19:21 

Dołączenie: 24 Mar 2014 22:51
Ja kończyłam studia mgr tylko w trybie weekendowym i powiem szczerze i to nie jest łatwo pogodzić.Jeśli ma się rodzinę tym bardziej zaocznie.

PostWysłany: 17 Lip 2015 13:01 

Dołączenie: 02 Maj 2015 17:29
Cześć:) ja również chcę iść do Gdańska. Z tego co się dowiedziałam to trochę ciężko jest pogodzić dzienne z pracą ale jest to możliwe. Pod warunkiem, że ktoś będzie wpisywał Cię na listę obecności..Znalazłam plan zajęć z tamtego roku (semestr zimowy) i o ile dobrze go rozczytałam a myślę, że raczej tak to zajęcia są od poniedziałku do piątku;/ ma któraś z was jakieś inf.? Jest ktoś kto kończył licencjat w Gdańsku?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość